... let's make it cool

Zvlhčovače

Zvlhčovač se používá jako součást nebo doplněk klimatizačního zařízení tam, kde je potřeba udržovat na přesné hodnotě relativní vlhkost vzduchu, nebo tam, kde je třeba vzduch uměle zvlhčovat (např. v obytných a kancelářských budovách během topné sezóny).

STULZ – parní zvlhčovače SupraSteamsuprasteam

Parní zvlhčovače do 65 kg/h s elektrodovým topením mají nízké pořizovací náklady, jsou provozně nenáročné, pracují s neupravenou vodou z vodovodního řádu, ale jejich nevýhodou je větší spotřeba elektrické energie. Parní zvlhčovače v provedení k zabudování do skříňových klimatizačních jednotek nebo jakýchkoliv vzduchotechnických jednotek mají výkon 2–13 kg páry za hodinu. Parní zvlhčovače v provedení jako samostatná zařízení umístěná v interiéru místnosti s výdechem páry přímo do prostoru mají výkon 1–8 kg páry za hodinu.

Série OEM od 1,5 do 15 kg/h – elektrodový instalační kit;

Ke stažení:

  1. Prospekt STULZ SupraSteam (PDF)

STULZ – ultrazvukové zvlhčovače UltraSonic a CyberSonic

Ultrazvukové zvlhčovače jsou energeticky úsporné, ale pro svůj provoz potřebují upravenou vodu. Ultrazvukové zvlhčovače v provedení k zabudování do klimatizačních jednotek nebo vzduchotechnického potrubí jsou v modulární stavebnici o modulech ve výkonové řadě 1,2–18 kg páry za hodinu. Počet modulů na jedno zařízení není omezen. Ultrazvukové zvlhčovače v provedení jako samostatná zařízení umístěná v interiéru místnosti nebo strojovně VZT s výdechem páry buď přímo do prostoru nebo do vzduchotechnického potrubí mají výkon 1,5–45 kg páry za hodinu.

  • Série ENS – do 18 kg/h – instalace do vzduchotechnického potrubí;
  • Série BNB – do 8 kg/h – externí zvlčovače;
  • Série KNB,BBA,SCA,FN – do 2 kg/h – určeny pro speciální aplikace;
  • Kontrolér USM/USS pro řízení zvlhčovačů – umožňuje řízení až 15 zvlhčovacích jednotek;

Ke stažení:

  1. Prospekt STULZ UltraSonic (PDF)
  2. Prospekt STULZ CyberSonic (PDF)
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies