... let's make it cool

Klimatizace telekomunikací

Ke stažení:

 1. Prospekt STULZ Telecom Line (česky) (PDF)
 2. STULZ Telecom Line (PDF)

Klimatizace Wall-Air

 • 4–17 kW chladícího výkonu;
 • kompaktní jednotka pro vnější instalaci s možností freecoolingu;

V telekomunikačních kontejnerech je prostor velmi důležitý. Tyto jednotky jsou proto umožňují instalaci vně kontejneru. Možnost EC kompresoru.

Ke stažení:

 1. viz. výše

Klimatizace Tel-Air

 • 4–12 kW chladícího výkonu;
 • kompaktní jednotka pro vnitřní instalaci s možností freecoolingu;

Jednotky jsou navrhovány pro použití v telekomunikačních místnostech a kontejnerech. Při vnitřní instalaci je hluk redukován na minimum a jednotky jsou chráněny proti vnějším vlivům a vandalismu. Tato série jednotek je dostupná v následujících verzích – s horním výfukem, s dolním výfukem a s speciálním šetřením energie.

Ke stažení:

 1. viz. výše

Klimatizace Split-Air

 • 4–9 kW chladícího výkonu;Stulz Split Air
 • split systém s možností freecoolingu;

Klimatizační jednotky se vyznačují proporcionálním řízením freecoolingu a mixed režimem. Jsou řízeny kontrolérem c2020, umožňují řízení otáček ventilátorů výparníku a kondenzátoru, a mají integrován automatický restart při ztrátě napájecího napětí. Ventilátor je zálohován napájecím napětím 48 V. Rozsah provozních teplot je – 25 až + 45 °C. Možnost EC komresoru.

Ke stažení:

 1. viz. výše

Klimatizace PROTHERM Outdoor

 • 0,7–4 kW chladícího výkonu;
 • kompaktní jednotka pro venkovní instalaci;

Klimatizační jednotky určené pro telekomunikační zařízení jsou konstruovány s ohledem na venkovní použití. Vyznačují se kompaktním provedením, jednoduchou montáží a přizpůsobením napájecího napětí používané technologii.

Ke stažení:

 1. Prospekt PROTHERM Outdoor (PDF)

Klimatizace PROTHERM Indoor

 • 0,36–5,6 kW chladícího výkonu;
 • kompaktní jednotka pro vnitřní instalaci;

Klimatizační jednotky se vyznačují jednoduchou instalací a okamžitou připraveností po připojení napájecího napětí. Všechny komponenty jsou jednoduše přístupné pro údržbu. Jednotky jsou navrženy pro trvalý (24/365) provoz.

Ke stažení:

 1. Prospekt STULZ Protherm Indoor (PDF)

Klimatizace ShelterAir

Stulz Free AirVentilační jednotky s možností ovládání klimatizace a topení určené zejména pro základnové stanice mobilních operátorů.

Free Cooling Box (FCB) je výkonný ventilátor napájený z PSU (napětí – 48 V D.C.), ovládaný elektronikou, která kontroluje jeho funkci a zároveň přes příslušná relé, případně stykače, ovládá klimatizaci, topení a klapku s elektrickým pohonem.

free_air

Ke stažení:

 1. STULZ ShelterAir
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies