... let's make it cool

Klimatizace LG

Ke stažení:

  1. Katalog komfortní klimatizace LG (PDF)

Klimatizace LG – DC invertorová technologie
lg_smart_inverter

Možná, že jste už zaznamenali rozruch okolo invertorové technologie klimatizace LG. Invertorové klimatizace společnosti LG představují špičku v oblasti využití technologie díky své inovované funkci. Jsou totiž úsporné v provozu, emitují nižší úroveň hluku než jejich protějšky a na trhu vynikají nedostižnými parametry. Všechny klimatizace LG mají šest hlavních přínosů, a to včetně takových, jakými jsou:

Úspora energie

LG klimatizace invertorového typu jsou na rozdíl od běžné klimatizace vybaveny regulací otáček kompresoru pro přizpůsobení podmínkám chlazení a topení. Jakmile dosáhne teplota v místnosti vámi požadované úrovně, začnou pracovat klimatizace LG invertorového typu v režimu pomalých otáček kompresoru a udržují požadovanou úroveň teploty, čímž dochází k úsporám energie ve výši cca 44 % ve srovnání s normálním typem klimatizace LG.

DC invertní kompresor

Invertní klimatizace LG s DC invertním kompresorem s proměnlivou rychlostí otáček umožňují přizpůsobit okamžitý výkon při chlazení či topení skutečným podmínkám v místnosti. DC kompresor LG je účinější ve srovnání s normálním typem.

Vysoký výkon v režimu chlazení a topení

Široký provozní rozsah invertní klimatizace LG umožňuje provoz v extrémních venkovních podmínkách. V chladných oblastech dosahujících -10 °C poskytuje invertorová technologie LG vysoký topný výkon.

Rychlé chlazení a topení

Ve srovnání s běžnou klimatizací dokáží invertorové klimatizace LG provozovat své kompresory v rychlejším režimu, což jim zajišťuje i vyšší výkon.

Příjemný pocit

Při pobytu v místnosti neustále pociťujeme příjemný vánek. Při velkých výkyvech teploty venkovního vzduchu během dne není nutné klimatizace LG neustále nastavovat.

Nízká úroveň hluku

Invertní LG klimatizace s DC kompresorem patří mezi nejtišší ze všech klimatizačních jednotek. Modely klimatizace LG C09AW/C12AW mají ve spánkovém režimu pouhých 20 dB.

NEO-Plasma – systém pro čištění vzduchu

Postup filtrace vzduchu:

  • stupeň předfiltrace, antibakteriální předfiltr vzduchu;
  • nano-karbonový filtr (filtry s aktivním uhlím);
  • trojitá filtrace vzduchu;
  • reaktivní filtry typu – Nano Biofusion;
  • plasmový filtr;

Antikorozní povrchová úprava výměníků klimatizace LG Gold Fin výměník tepla klimatizací LG je opatřen antikorozní ochranou vrstvou Gold Fin zlatavé barvy na hliníkovém podkladu. Tím se zajišťuje vždy hladký povrch bez sebemenších stop koroze a účinnost výměníku je stále stejná, jako u zcela nové klimatizace.

Typy klimatizací LG

Klimatizace LG ARTCOOL

Pokud hledáte klimatizaci, která se od ostatních výrazně odlišuje. Propracovaná modelová řada klimatizací LG Artcool byla opatřena veškerou výbavou, včetně čištění vzduchu technologií NEO-Plasma, povrchové úpravy Gold Fin a nových funkcí, jako např. Auto Clean.

Klimatizace LG Artcool Mirror

Moderní design klimatizací LG, vytvořený s důrazem na interiér vašeho domova. Romanticky laděné pastelové barvy, tlumený lesk moderní konstrukce a štíhlý vzhled klimatizace LG Artcool Mirror, to jsou odpovědi na váš požadavek na výjimečnost.

Klimatizace LG Artcool Panel

Klimatizace LG Artcool Panel má speciální čelní panel Artcool ve formě rámu. Jeho mimořádně tenký a estetický design působí dobře na vaše smysly. Klimatizace LG Artcool Panel je mimořádně štíhlá, s hloubkou pouhých 129 mm.

Vyměnitelný barevný panel

Vyměnitelný panel klimatizací LG Artcool nazývaný „chameleon“ vám umožní přizpůsobit jeho barvu barevnému provedení okolí či pozadí. Vyměnitelné panely klimatizací LG jsou prvním svého druhu na světě.

Klimatizace LG Artcool Gallery

Design této klimatizace LG připomíná umělecké dílo, při aplikované koncepci trojrozměrné distribuce vzduchu. Jednoduše řečeno klimatizace LG Artcool Gallery přemění váš pokoj na galerii.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies