... let's make it cool

Stiebel Eltron: země – voda

Ke stažení:

  1. Prospekt Tepelná čerpadla WPC (PDF)

Tepelná čerpadla země–voda WPF 5–16

Stiebel-Eltron_WPFTepelná čerpadla určená pro centrální vytápění a ohřev vody v rodinných domech, bytech, penzionech, krytých bazénech až do výstupní teploty + 60 °C. Jsou vybavená kompresory „scroll“, oběhovým čerpadlem s přepínacím ventilem sekundární strany, ekvitermním regulátorem, vestavěným elektrokotlem 8,8 kW a všemi bezpečnostními prvky.

 

 

Tepelná čerpadla země–voda WPF 5–16E

Vychází z osvědčené řady WPF 5–16 (stejný chladící okruh), ale výrazně je rozšířeno jejich vnitřní vybavení, předností je tedy i úspora montážních prací. Dodává se i ve verzi Cool s pasivním chlazením. Charakterizuje ji vestavěné expanze vrtů 24 l a topení 24 l, vestavěná čerpadlová skupina vrtů, vestavěné čerpadlo topení a přepínání topení TÜV, vestavěné tlumiče chvění, vestavěný měřič tepla a elektroměr.

 

Modulární řada WPF 20–66

Stiebel-Eltron_WPF 2Určena pro kaskádová zapojení vyšších výkonů, nadřazená ekvitermní regulace účinným způsobem řídí jednotlivé stupně kaskády.

 

 

 

Tepelná čerpadla WPF 5–16M, příp. WPF 20–66

Stiebel-Eltron_WPF-MUrčena pro samostatná, případně sestavná, zapojení. Svou vysokou variabilitou a možností kaskádových zapojení je jejich použitelnost rozšířena spolu s nabízeným příslušenstvím na rodinné domy, jednotlivé byty až po průmyslové objekty, školy, hotely a další.

 

 

 

Tepelná čerpadla země–voda WPC 5–13

Stiebel-Eltron_WPCProvedení Kompakt (vč. regulátoru, elektrokotle, bojleru a příslušenství), verze Cool s pasivním chlazením. Vestavěný zásobník TÜV 175 l. Kompaktní tepelné čerpadlo řady WPC 5–13 pro vnitřní instalaci je předurčeno malou zastavěnou plochou 0,39 m2 pro použití především v rodinných domech.

Teplené čerpadlo obsahuje mimo jiné vestavěný zásobníkový ohřívač vody 175 l, oběhová čerpadla zdroje vč. čerpadla UT/TÜV, vestavěný elektrokotel 8,8 kW, přepínací ventil přípravy UT/TÜV, ekvitermní regulátor WPMW II řídící přípravu UT/TÜV. Tepelné čerpadlo je vybaveno veškerými technickými bezpečnostními a ochrannými prvky pro bezchybný provoz. Mezi další vybavení patří hlídač sledu fází, rozběhové zařízení, funkce protibakteriální ochrany TÜV (legionela), hlídače nízkého, vysokého tlaku aj.

Stiebel-Eltron_WPC-CoolŘada WPC Cool spolu s vnitřním prostorovým regulátorem je schopna pasivního dochlazování prostoru.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies