... let's make it cool

Tepelná čerpadla

Stiebel Eltron – nabízí komfortní řešení pro všechny oblasti ohřevu vody, obnovitelných zdrojů energie a vytápění.

Firma LAKA CZ je registrována v programu „Zelená úsporám“

STIEBEL ELTRON vzduch–voda WPL

Tato řada tepelných čerpadel je určena pro použití v rodinných domech, penzionech, průmyslových objektech, školách aj. Jsou schopna pracovat s tepelným ziskem při venkovních teplotách až – 20 °C díky propracované technologii a scroll kompresoru.

Ke stažení:

  1. Prospekt Tepelná čerpadla vzduch-voda (PDF)

STIEBEL ELTRON země–voda WPF

Tepelná čerpadla řady WPC (kompaktní), případně WPF jsou určena pro použití v systému země-voda nebo voda-voda. Odnímají teplo zdroji nízkopotenciálního tepla (vrty, zemní kolektor). V plastovém potrubí primární strany „proudí“ nemrznoucí směs (solanka), glykol.

WPF

Ke stažení:

  1. Prospekt Tepelná čerpadla země-voda (PDF)

LG Therma-V

9–16 kW, COP 4,1–4,5

Řešení, jež uspokojí všechna očekávání – komplexní řešení pro vytápění a sanitární teplou vodu, zdroj úspor, flexibilita instalace.

Produkt je koncipován tak, aby odpovídal požadavkům trhu modernizace a trhu s novými domy. Therma-V se skvěle přizpůsobí individuálním i společným obytným aplikacím. Navíc toto tepelné čerpadlo vzduch–voda vytváří ekologicky šetrný produkt, jenž využívá dvou obnovitelných zdrojů energie, jimiž jsou vzduch a slunce.

Ke stažení:

  1. Prospekt LG Therma V (PDF)
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies