... let's make it cool

Optimalizace datacenter

Specifikace
Systém sledování stavu prostředí datacentra SynapSense® shromažďuje a zobrazuje jak environmentální (teplota, relativní vlhkost, ev. tlaková diference), tak energetická data (jsou-li do systému přenášena).
Údaje o stavu prostředí jsou shromažďovány prostřednictvím bezdrátové senzorové sítě SynapSense® a data o výkonu jsou shromažďována prostřednictvím Modbus, BACnet nebo SNMP. Webové rozhraní umožňuje rychlé grafické zobrazení prostředí datového centra specifické a prezentaci dat operátorům, takže je možno snadno rychle a spolehlivě identifikovat problémy a překročení požadovaných hodnot. Všechny údaje o teplotě a tlaku se používají k automatickému rozhodování o chlazení pomocí samostatného softwaru a zařízení Active Control.

Klíčové vlastnosti a výhody
• Sběr dat prostřednictvím bezdrátové senzorové sítě
• Uživatelsky přizpůsobitelné řídicí panely a karusely
• LiveImaging ™ – grafické barevné překrytí dat nad půdorysem datového sálu
• Možnost definování vlastních přehledů a statistických souhrnů
• Upozornění a alarmová hlášení – vlastní i předdefinované
• Ideální pro optimalizaci proudění vzduchu
• Možnost sledování výkonu zařízení a PUE (při přenosu dat o napájení) v reálném čase

Použití
Monitorovací systém SynapSense® společnosti Panduit umožňuje operátorům datových center optimalizovat spotřebu energie a sledovat prostředí datových sálů. Systém zobrazuje všechna data v grafické podobě, čímž umožní rychlé sledování provozní efektivnosti zařízení.
Uživatelé mohou spravovat provozuschopnost a kapacitu zařízení a také optimalizovat účinnost chlazení bez zvýšení rizika vytváření hotspotů pro IT technologii. Protože systém SynapSense® používá bezdrátové senzory SynapSense® je implementace rychlá a jednoduchá.
Předdefinovaná nebo vlastní upozornění jsou uživatelům zasílána e-mailem. Tato upozornění zahrnují aktuální hodnoty, nastavené meze a grafická zobrazení prostředí datového centra, což operátorovi umožňuje reagovat na jakékoli problémy bez nutnosti přihlášení do softwaru.
Kromě ostatních výhod, které systém poskytuje, může sdílet data nashromážděná z bezdrátových senzorů s dalšími aplikacemi prostřednictvím jednoho z podporovaných protokolů: Modbus, BACnet nebo SNMP.

Grafické zobrazení

Grafické zobrazení LiveImaging ™ teplotního pole ve třech horizontálních úrovních, pole relativních vlhkostí a tlakového pole umožní snadné odhalení míst překračujících povolené limity stavu prostředí, zobrazení naměřených hodnot v grafech je ideální pro okamžité statistické vyhodnocení údajů. Alarmová hlášení upozorní na každé překročení nastavených hodnot.
Dashboardy jsou volně uživatelsky konfigurovatelné a lze je pro různé místnosti sestavit do statických nebo rotujících karuselů.

Prohlášení výrobce
Výrobce prohlašuje, že všechny hardwarové a softwarové komponenty jsou přizpůsobeny a ověřeny pro použití v prostorách datových sálů a telekomunikačních místností za účelem monitorování prostředí a optimalizace chlazení.

Soubory ke stažení :

Wireless Mesh (WM) Gateway (CZ)

Wireless Mesh Pressure Node (CZ)

Wireless Mesh ThermaNode (CZ)

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies