... let's make it cool

LG Therma V

Therma V – tepelná čerpadla 9–16 kW, COP 4.1 až 4.5. Komplexní řešení pro vytápění a sanitární teplou vodu, zdroj úspor, flexibilita instalace, jež uspokojí očekávání.

Ke stažení:

  1. Prospekt LG Therma V (PDF)

Řešení pro nové domy a renovace

Produkt je specielně koncipován tak, aby odpovídal požadavkům trhu modernizace (jako doplněk nebo nahrazení kotle) a trhu s novými domy. Therma V se skvěle přizpůsobí individuálním i společným obytným aplikacím. Navíc, toto tepelné čerpadlo vzduch–voda vytváří ekologicky šetrný produkt, jenž využívá 2 obnovitelných zdrojů energie, jimiž jsou vzduch a slunce. A nakonec, s koeficienty výkonu (COP) jako jedněmi z nejvyšších na trhu se ukazuje značně ekonomickým – až 4,5 (COP).

Vysoký koeficient účinnosti pro větší úspory energie

Díky využití volných kalorií z venkovního vzduchu, dokonce za nízké vnější teploty, tepelná čerpadla Therma V umožňují účinně vyhřívat vnitřek domu nebo bytu. Elektřina využitá pro funkci tepelných čerpadel není použita pro výrobu tepla, ale pro jeho vedení. Kombinací principu tepelného čerpadla s invertorovou technologií LG dosahuje Therma V výkonu mezi 4,10–4,50 (COP). Jinými slovy, spotřeba 1 kW energie z elektrické sítě umožňuje výrobu více než 4 kW. Takto je nezbytná spotřeba energie bezvýznamná v porovnání s jinými vyhřívacími systémy jako elektrické konvektory nebo ohřívače na bázi pevných paliv nebo plynu.

Respekt k životnímu prostředí

Instalace řešení Therma V od společnosti LG znamená zvolit 2 obnovitelné energetické zdroje, kterými je vzduch a slunce. Tento systém pro ekologicky uvědomělé občany sníží emise CO vypouštěné vytápěcími systémy na bázi fosilních energií, jako plynu nebo pevných paliv.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies