... let's make it cool

Zdvojené podlahy

Zdvojené podlahy jsou určené pro technologické a kancelářské prostory, např. počítačové sály, telefonní ústředny a kanceláře. Umožňují využít prostor pod podlahou pro rozvod vzduchu z klimatizace, vzduchotechniky, silové a sdělovací vedení elektro, zabezpečovací a protipožární systémy, automatická hasící zařízení a obdobné instalace, čímž umožňují vysokou variabilitu prostoru a instalací budovy.

Skládají se ze čtverců rozměrů 600 x 600 mm z materiálu MDF o tloušťce 30 nebo 40 mm a ocelové konstrukce, na které jsou čtverce uloženy. Výška pod podlahou může být standardně 50–600 mm, na přání i větší. Nosnost podlah je dle použitého typu konstrukce a desek od 920–2 600 kg/m2. Povrch desek může být laminátový nebo hliníková folie (pod podlahovou krytinu), nebo nalepené PVC v antistatickém nebo nevodivém provedení, vodivá guma, dřevěné parkety, koberec, keramická dlažba, žulová dlažba a další.

  • výška: 50–1000 mm;
  • nosnost: až 2 600 kg/m2;
  • izolační odpor: 105–1 010 W;
  • požární odolnost: 30 min. EI;
  • povrch: guma, linoleum, vinil, kobercová krytina, plastický laminát, parkety, kámen, hliníková fólie;

STULZ Flow Management pro datacentra – aktivní prvky pro zdvojené podlahy

Ke stažení:

  1. Prospekt STULZ AirModulator, AirBooster, AirBooster Pro (PDF)
  2. STULZ_Airflow_Management_Brochure (PDF)
  3. WEGO Systembaustoffe (PDF)
  4. WEGO Systembaustoffe vzorník (PDF)
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies