... let's make it cool

Kariéra

Mechanik chladících zařízení

 Náplň práce:

  • montážní a servisní činnost v oboru klimatizace a chladících zařízení

Nabízíme:

  • zajímavou práci
  • možnost dalšího odborného růstu včetně absolvování školení a kurzů
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavé ohodnocení s prémiemi za dosažené výsledky
  • služební telefon k dispozici

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • schopnost řešení technických problémů
  • samostatnost, loajalitu
  • ÚSO / SO vzdělání technického zaměření nejlépe v oboru mechanik chladících zařízení, mechanik měření a regulace nebo příbuzném oboru elektro
  • elektrotechnickou kvalifikaci dle vyhl. 50 / 78 Sb., $ 6 a vyšší ( umožníme i složení zkoušky )
  • řidičský průkaz sk. B

Nástup možný ihned.

Zájemce prosíme, aby zaslali svůj strukturovaný životopis v českém jazyce mailem na adresu laka@laka.cz, nebo poštou na adresu provozovny: LAKA CZ s.r.o., 100 00 Praha 10, U Trati 1226/42.

Kontaktní formulář